poniedziałek, 27 października 2014

on
Autora mamy w poprawczaku od samego początku. Przefalandyzował procenty wyborcze, pomijając frekwencję i ruskie serwery , ale za to trafił w dziesiątkę z oceną Peerelaków.

Jaszczur coś tam namieszał w swoim szablonie, więc nie możemy wczytać tu mapy bloga, niestety.

 Osobliwą innowacją edytorską Jaszczura są odwrotne kotwice bibliograficzne. W wyniku machinalnego przekopiowania tekstu z MSOff kotwiczki się pomerdały i prowadzą do odnośników w tekście zamiast do listy pod tekstem.

Dyskusja pod tekstem została zakłócona przez jakieś anonimowe schetyniątka:
3 standardowych komentarzy:

  1. Odpowiedzi
    1. Samo podpisanie komentarza czyimś nazwiskiem rodowym też niczego nie dowodzi. Każdy może podpisać się cudzesem i skutecznie kompromitować dane nazwisko rodowe. Rzeczony anonimowy z łatwością może odpowiedzieć sobie samemu (głupio) podpisując się jako Bąkowski.

      Usuń

Komentować mogą jedynie zalogowani użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
<a href="tu wstawiamy hiperłącze w postaci http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub frazę</a> → tutaj więcej szczegółów